0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ne tas drugys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.11 SoldOut
Knygos "Ne tas drugys" aprašymas
Knygoje "Ne tas drugys" pasakojama apie rašytojas Donaldą, kuris pasijunta skaudžiai užgautas, kai nežinomas niekdarys nešvankiai pasityčioja iš jo knygos. Įtarti galima ne vieną, todėl Donaldas sudaro įtariamųjų sąrašėlį ir kaip tikras seklys leidžiasi į paieškas.
Jų metu užmegzdamas naujas pažintis, patirdamas įdomių nuotykių ir ne sykį pakliūdamas į keblias situacijas, iš kurių painiodamasis patiria linksmų akimirkų ir karčių nusivylimų – ne vien kitais, bet ir pačiu savimi, giliau pažindamas save ir gaudamas naujų kūrybinių impulsų.

Vytautė Žilinskaitė – iškili Lietuvos prozininkė humoristė, satyrikė, garsi vaikų literatūros rašytoja. Jos kūryba versta į anglų, vokiečių, lenkų, prancūzų, čekų, slovakų ir kitas kalbas. Rašytoja įvertinta LDK Gedimino ordino Riterio kryžiumi, Vaikų literatūros premijomis bei kitais svarbiais apdovanojimais.

  • Autorius: Vytautė Žilinskaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090111130

Parašykite atsiliepimą apie "Ne tas drugys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ne tas drugys, kurią skaitytojams dovanoja Vytautė Žilinskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautė Žilinskaitė su knyga Ne tas drugys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ne tas drugys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautė Žilinskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ne tas drugys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ne tas drugys" perkama kartu