0

Neatrastasis Ignas Šeinius

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Neatrastasis Ignas Šeinius


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Neatrastasis Ignas Šeinius" aprašymas
Monografijoje atskleidžiamas bemaž penkis dešimtmečius trukęs (1915–1959) lietuvių rašytojo ir diplomato Igno Šeiniaus gyvenimas Švedijoje. Pagrindinis dėmesys sutelkiamas į rašytojo švediškąją kūrybą, ieškoma jos ištakų, įtakų, aptariama sklaida Švedijoje. Monografijoje pristatoma autentiška Švedijos archyvų medžiaga, ryškėja tarpukario Lietuvos vaizdinys Švedijos visuomeniniame, politiniame, meno kontekste. Knyga skiriama literatūrologams ir plačiajai visuomenei.

Parašykite atsiliepimą apie "Neatrastasis Ignas Šeinius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Neatrastasis Ignas Šeinius, kurią skaitytojams dovanoja Sigutė Radzevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigutė Radzevičienė su knyga Neatrastasis Ignas Šeinius jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Neatrastasis Ignas Šeinius patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigutė Radzevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Neatrastasis Ignas Šeinius palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Neatrastasis Ignas Šeinius" perkama kartu