⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Necivilizuota civilizacija: kaip visuomenė pralaimi savo ateitį

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-10-16 Simas

Labai padėjo rašant kursinį darbą


Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 1.45 SoldOut

Knygos "Necivilizuota civilizacija: kaip visuomenė pralaimi savo ateitį" aprašymas

Berlyne ir Meksike gyvenantis ir dirbantis filosofas, religijotyrininkas ir architektas Horstas Kurnitzky pasakoja, kaip mūsų visuomenė, vadovaudamasi vien rinkos dėsniais ir absoliutindama pelno siekimo principą, aukoja savo civilizacijos laimėjimus. Pasak autoriaus, civilizacijai kelia grėsmę ne terorizmas, bet jėgos, veikiančios pačios civilizacijos viduje ir skatinančios socialiniu darvinizmu besiremiančių jėgos santykių plitimą visose gyvenimo srityse."Visuomenė pamažu atsisveikina su utopija, kuri daugiau nei du šimtus metų buvo buvo didžiuoju Vakarų politikos tikslu: demokratiškai organizuota autonomiškų individų visuomenė, kurioje patys individai nulemia jų bendro gyvenimo formas. Ūkio sistemos išardymas ir dėl to atsiradęs ekonominės galios koncentravimasis keliose rankose lėmė tai, kad visuomenę ėmė valdyti didelės įmonės, veikiančios globaliai, finansuojančios politines kampanijas, paperkančius politikus, o demokratinius rinkimus paverčiančios farsu. Komercinių reklamos agentūrų kuriamos rinkimų propagandos nebeįmanoma atskirti nuo masinės kultūros pramogų verslo."


"Nusigręžę nuo švietimo ir mąstymo, radikalaus ekonominio liberalizmo gynėjai kartu atsisakė ir visų humanistinių tikslų, virsdami negailestingos, visuomeninės konkurencinės kovos apologetais. Esminiu kultūros bruožu tapo rizika, o birža virto visuomenės modeliu. Vadinamojoje civilizuotoje visuomenėje įsivyrauja gryna kovos už būvį forma."


"Kur galioja tik pelno siekimo principas, kur siaučia žūtbūtinė visų kova prieš visus, ten išnyksta demokratija ir teisinė valstybė. Ekonominė konkurencinė kova tęsiama net prisidengiant nacionalinio išsivadavimo judėjimais ar religija motyvuotais karais."


"Tai, kas šiandien yra vadinama globalizacija, visų pirma yra visame pasaulyje nekontroliuojamai judantis didžiulis kapitalas bei globali verslo ekspansija, kuri savo ekonomine galia gali sužlugdyti ištisų valstybių ūkines sistemas. Maždaug pusė didžiųjų pasaulio ūkinių subjektų priklauso privačiam verslui, o ne, pavyzdžiui, tautai. [...] Šios aplinkybės leidžia daryti išvadą, kad demokratinių visuomenių išnykimas - tai tik laiko klausimas."


"Verslas žmogų ir visuomenę pavertė savo tarnais. Raginimas lanksčiai prisitaikyti prie esamos situacijos reiškia prisitaikymą prie nedemokratiškų jėgos santykių. Nykstant socialinei rinkos kontrolei, lankstumas globalizacijos laikmečiu tampa kitaip pavadinta vergyste ekonominei galiai. Irt ai, ko ekonomikoje reikalauja nuožmi konkurencija, prasiskverbia į visas visuomenės gyvenimo sritis."Kiti taip pat domėjosi


2013-10-16

Labai padėjo rašant kursinį darbą

Parašykite atsiliepimą apie "Necivilizuota civilizacija: kaip visuomenė pralaimi savo ateitį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Necivilizuota civilizacija: kaip visuomenė pralaimi savo ateitį", Horst Kurnitzky. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Horst Kurnitzky su knyga "Necivilizuota civilizacija: kaip visuomenė pralaimi savo ateitį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Necivilizuota civilizacija: kaip visuomenė pralaimi savo ateitį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Horst Kurnitzky. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Necivilizuota civilizacija: kaip visuomenė pralaimi savo ateitį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Necivilizuota civilizacija: kaip visuomenė pralaimi savo ateitį" perkama kartu