0

Nemaloni tiesa (3 knyga)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nemaloni tiesa (3 knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090300022

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nemaloni tiesa (3 knyga)" aprašymas

Keturių knygų serija "Sent Klerai. Titulai ir aistra". "Nemaloni tiesa" - trečia knyga.

Suviliota geidžiamiausio viengungio…
Jau kuris laikas ledi Džuljeta Boid šalinasi visuomenės dėl paskalų apie įtartiną jos vyro mirtį. Ji tenori ramaus gyvenimo, kuriame nėra vietos jokiam vyrui. Tačiau artimieji įtikina dalyvauti didžiausiame vasaros pobūvyje, o jame sutiktas skandalingasis Sebastianas Sent Kleras apverčia viską aukštyn kojomis. Jis priverčia Džuljetą trokšti dalykų, apie kuriuos ji seniai buvo pamiršusi. Atsispirti šio vyro žavesiui darosi vis sunkiau. Bet ar Sebastianas iš tiesų siūlo tai, ko jai reikia? Gal jis tenori sužinoti Džuljetos paslaptį?

Ankstesni keturių knygų serijos Sent Klerai. Titulai ir aistra romanai:
C. Mortimer. Hercogo nuotaka, 2016 kovas (Vanagas ir Džeinė)
C. Mortimer. Nepasiekiama širdis, 2016 kovas (Lučianas ir Greisė)

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Nemaloni tiesa (3 knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nemaloni tiesa (3 knyga), kurią skaitytojams dovanoja Carole Mortimer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Carole Mortimer su knyga Nemaloni tiesa (3 knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nemaloni tiesa (3 knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Carole Mortimer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nemaloni tiesa (3 knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nemaloni tiesa (3 knyga)" perkama kartu