0

Nematomi monstrai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nematomi monstrai

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • ISBN ar kodas: 9786094270239

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nematomi monstrai" aprašymas
„Viskas, ko mes norime, yra tai, ko esame ištreniruoti norėti.“
Aštrus Chucko Palahniuko žvilgsnis grotesko, ironijos ir intelekto skalpeliu perskrodžia kraujuojančius nupoliruotos visuomenės vidurius. Jis – profesionalus kraštutinių sprendimų meistras, todėl jo herojai gauna vienintelę galimybę išgelbėti savo gyvenimus – nedovanotiną klaidą. Smulkmena po smulkmenos ir pikantiškos detalės susidėsto į istoriją, kurioje nelieka laimėjusiųjų, kurioje tik be sentimentų ištaškius senąjį gyvenimą atsiveria galimybė gyventi savąją jo versiją.
Ji – populiari manekenė, kurios gyvenimą aukštyn kojom apverčia nelaimingas atsitikimas. Iš dėmesio nestokojančios gražuolės ji virsta negalinčia kalbėti pabaisa, kuriai ne kiekvienas turi drąsos pažvelgti į akis. Sunkiausiu metu jos gyvenime pasirodo Brendi Aleksander, super megakaralienė, laukianti lyties keitimo operacijos. Ji išmokys pabaisą, kad kuriant save iš naujo reikia ištrinti praeitį ir susikurti kai ką geriau. Ir kad išsigelbėjimas slypi ten, kur mažiausiai norėtum jo ieškoti

Parašykite atsiliepimą apie "Nematomi monstrai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nematomi monstrai, kurią skaitytojams dovanoja Chuck Palahniuk. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Chuck Palahniuk su knyga Nematomi monstrai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nematomi monstrai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chuck Palahniuk. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nematomi monstrai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nematomi monstrai" perkama kartu