0

Nepaisant išbandymų (trilogijos "Laiko pinklės" 2-oji knyga)

  • Nuolaida knygai -46%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 27,29 €*
Sutaupote: 12.30 € (46%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nepaisant išbandymų (trilogijos "Laiko pinklės" 2-oji knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 960
  • ISBN ar kodas: 9786090302903

2020-11-30 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nepaisant išbandymų (trilogijos "Laiko pinklės" 2-oji knyga)" aprašymas
"Nepaisant išbandymų" - trilogijos „Laiko pinklės“ 2-oji knyga.

„Nepaisant išbandymų“ – antrasis įspūdingos trilogijos apie Litonų dinastiją romanas, įtraukiantis į aukštuomenės intrigų, skandalų ir kūniškų pagundų kupiną pasaulį ir nukeliantis iš hedonistinio XX amžiaus trečiojo dešimtmečio į nacių iškilimo ir Antrojo pasaulinio karo laikus.

Ledi Selija Liton drąsiai gali savimi didžiuotis. Per dvidešimt metų ši valinga, aštraus proto moteris kartu su vyru Oliveriu žinomą Londono leidyklą pavertė tikra leidybos imperija. Tačiau jos šeimos gyvenimas yra kur kas chaotiškesnis. Jai vis sunkiau kontroliuoti savo vaikus, žengiančius į suaugusiųjų pasaulį.
Leidykloje pradėjęs dirbti vyriausiasis sūnus Džailsas nepateisina motinos lūkesčių ir kelia jai tik nusivylimą. Talentingoji Bartė Miler, Selijos išauginta kaip tikra dukra, sprunka toli už Atlanto, tarsi norėtų atsiriboti nuo Litonų šeimos. Ambicinga mergina pavargo jaustis dėkinga – ji nori visko pasiekti savo jėgomis. O štai Selijos gražuolės dvynės dukros Adelė ir Venecija vėjavaikiškai tebesimėgauja prašmatniu gyvenimu. Sulaukusios aštuoniolikos jos nė neįsivaizduoja, kad galėtų būti kitaip, kol susiduria su likimo kaprizais. Selijos numylėtinis jaunėlis Kitas kone tobulas, bet ima ir įsimyli visai sau netinkamą merginą.
Jų visų planus ir jaunatviškas svajones grasinasi sujaukti artėjantis karas. Jaunajai Litonų kartai teks gyventi nerimo ir siaubo persmelktu laiku, bet, nepaisant visų išbandymų, stengtis išlikti, kurti ir mylėti.

"Audringas, kelias kartas, tris dešimtmečius ir du žemynus aprėpiantis romanas. Įtaigus, gundantis žodį puikiai valdančios autorės sukurtas pasaulis kupinas įtikinamų personažų, šypseną keliančių ekscentrikų ir manipuliuotojų."
Options

Iš anglų kalbos vertė Rita Šiudeikytė

Parašykite atsiliepimą apie "Nepaisant išbandymų (trilogijos "Laiko pinklės" 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nepaisant išbandymų (trilogijos "Laiko pinklės" 2-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Penny Vincenzi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Penny Vincenzi su knyga Nepaisant išbandymų (trilogijos "Laiko pinklės" 2-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nepaisant išbandymų (trilogijos "Laiko pinklės" 2-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Penny Vincenzi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nepaisant išbandymų (trilogijos "Laiko pinklės" 2-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nepaisant išbandymų (trilogijos "Laiko pinklės" 2-oji knyga)" perkama kartu