0

Nepaprastoji Lakės energija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nepaprastoji Lakės energija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9955380689

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nepaprastoji Lakės energija" aprašymas
Lakė, dešimties metų mergaitė, nebegali laukti nė dienos. Pykčio liauka ir klausimų pilni smegenų vingiai priverčia ją bėgti iš Kalifornijos miestelio Hard Pano (43 gyventojai), nes kito pasirinkimo, susidūrusi su neįveikiamomis kliūtimis, ji neturi.
Dėl visko kalta Brižita ir jos noras grįžti į Prancūziją. Globėjos neturėtų sprukti, jos privalo prižiūrėti savo globotines, kad ir kas nutiktų! Lakė įsitikinusi, kad bus palikta vienuose iš Los Andželo vaikų namų, kur jai nebus leista laikyti savo mylimo šuns – HMS Biglės. Ji neteks savo draugų – Mailso, kuris gyvas vien sausainiais, ir Linkolno – būsimo (galbūt) JAV prezidento ir Tarptautinės mazgų rišėjų gildijos nario. Be to, ji nebegalės slapta klausytis anoniminės dvylikos žingsnių programos dalyvių pasakojimų, kuriuose aptariama pati įdomiausia jai tema – Nepaprastoji energija. Lakė privalo surasti savąją energiją, ir greitai.,br> Tačiau ji nenumatė smėlio audros.
Ir to, kad jos išlikimo rinkinėlio kuprinė dykumoje taps vos pavelkama.

Susan Patron (Suzana Patron) knygos yra pelniusios Amerikos bibliotekų asociacijos įvertinimą, School Library Journal Geriausios metų knygos titulą. Didumą gyvenimo – ir būdama vaikas, ir jau suaugusi – ji praleido Los Andželo viešojoje bibliotekoje. Laisvalaikiu Susan rašo, skaito ir gamina liepsnojančius desertus. Su vyru Renė ji gyvena mažoje trobelėje Los Andžele, Rytiniuose Sieros kalnuose plytinčioje dykumoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Nepaprastoji Lakės energija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nepaprastoji Lakės energija, kurią skaitytojams dovanoja Susan Patron. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Patron su knyga Nepaprastoji Lakės energija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nepaprastoji Lakės energija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Patron. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nepaprastoji Lakės energija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nepaprastoji Lakės energija" perkama kartu