Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-03 Simona

Labai smagi ir nuotaikinga knygutė. Skaityta jau daug kartų ir vistiek vaikam neatsibosta.


2022-10-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias" aprašymas

„Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias“ – knyga apie garsiosios Kakės Makės serijos herojų Netvarkos nykštuką ir apie jo pastangas išmokti… dalintis.

Kaip smagu turėti savo žaislus! O jei dar gali turėti savo kambarį, savo pieštukus, savo lovą! Tikriausiai labai liūdna, kai viskuo reikia dalintis ir nuolat derėtis, kalbėtis ir tartis, kas, ką ir kada naudos. Taip kartą nutiko ir Netvarkos nykštukui, sulaukusiam labai netikėto svečio.

Šis nenuorama ramiai sau gyveno jaukiame namuke, pasislėpęs atokiai nuo visų, tolimajame Mėnulyje. Saldūs ir nepaprasti sapnai jį lankydavo, kai jis saldžiai miegojo SAVO lovoje. SAVO vonioje jis maudėsi, pusryčius gamino tik SAU, o jo pabaisa Tingiu Nė Krust buvo tik JO vieno augintinis. Bet kas čia staiga pasibeldė į duris? Mucis!

Pasirodęs ant Netvarkos nykštuko slenksčio mucis apvertė įprastą mūsų herojaus gyvenimą aukštyn kojomis. Jam dar nėra taip buvę! Dabar jis turi turi DALYTIS vonia, įsileisti į miegamąjį bei jaukiąją lovelę, net leisti jam šeimininkauti virtuvėje! Netvarkos nykštukas turės išmokti dalintis net SAVO geriausiais draugais.

Naujoji Linos Žutautės istorija „Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias“ kaip visada linksma ir mokanti svarbiausių gyvenimiškų dalykų. Pagrindinė knygelės mintis - dalintis gali būti smagu ir prasminga, net linksmiau, nei viską turėti vienam. Juk kartu žaisti daug įdomiau, skaityti pasakas ir juoktis iš keistų jų herojų smagiau, o kramsnoti skanėstus – gardžiau.

Vaikiškų knygų dailininkė ir rašytoja Lina Žutautė debiutavo su knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“. Po jos pasirodė gausybė populiariosios Kakės Makės nuotykių, aprašytų knygelėse ir net mokymo priemonėse. Linos Žutautės kuriami personažai atgyja teatro scenose, persikėlė ant populiariausių gaminių pakuočių ir jau pažįstami net kitų šalių vaikams.Kiti taip pat domėjosi


2020-11-03

Labai smagi ir nuotaikinga knygutė. Skaityta jau daug kartų ir vistiek vaikam neatsibosta.

Parašykite atsiliepimą apie "Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias", kurį pristato Lina Žutautė. Siūlome ne tik išsamų "Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Žutautė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias" perkama kartu