0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nugalėtojo kelias

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 5.79 SoldOut

Knygos "Nugalėtojo kelias" aprašymas

Knyga "Nugalėtojo kelias" - tai sėkmingiausio Australijos rašytojo Bryce Courtenay romanas, kuris patvirtina, kad troškimas yra visų laimėjimų pradžia.

Bryce Courtenay (1933-2012) yra daugiausia populiarumo sulaukęs Australijos rašytojas. Jis gimė Pietų Afrikoje, australų šeimoje. Vėliau studijavo Londone ir gyveno Australijoje. B.Courtenay buvo aktyvus kovotojas su rasizmu ir stereotipine nuomone apie juodaodžius. Rašytojas įsteigė labai vertinamą apdovanojamą, kuriuo kasmet apdovanojami visuomenei nusipelnę australai.

1989 m. parašytas B. Courtenay romanas „Nugalėtojo kelias“ sulaukė populiarumo visame pasaulyje. Iš šios knygos puslapių veržiasi pergalės šūksniai, nusivylimo ir liūdesio ašaros, sklinda tikėjimas, kad viskas bus gerai. Taip gimsta ištisas pasakojimas apie baltaodį berniuką, kuris gyvena internate Afrikoje. Ten ir vaikai, ir suaugusieji jį skriaudžia. Tačiau vaikinas randa jėgų kovoti su patyčiomis.
Užsispyrimas ir valios stiprybė atveda jį į bokso ringą, o ilgos ir vaginančios treniruotės galiausiai įvertinamos Afrikos bokso čempiono titulu. „Nugalėtojo kelias“ – tai jaudinanti istorija apie drąsų vaikiną, kuris nebijojo svajoti ir dėl savo pastangų bei atkaklaus darbo triumfavo prieš neteisingą pasaulį.

1992 m. šį romaną kompanija „Warner Bros“ ekranizavo. Filmas laimėjo daugybę apdovanojimų už humaniškumo skleidimą.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Stašytė

  • Autorius: Bryce Courtenay
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440816

Parašykite atsiliepimą apie "Nugalėtojo kelias"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Nugalėtojo kelias", kurią skaitytojams dovanoja Bryce Courtenay. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bryce Courtenay su knyga "Nugalėtojo kelias" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nugalėtojo kelias" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bryce Courtenay. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nugalėtojo kelias" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nugalėtojo kelias" perkama kartu