0

Nuo gero - prie puikaus

  • Nemokamas knygos pristatymas
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 22,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (12%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2008-12-01 Zanas

Sia knyga per PVPA mokymu Jurgiliene labai rekomendavo perskaityti. Gal galime SBA ja isigyti?

Informacija

Nuo gero - prie puikaus

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9949-10-417-3

2021-01-31 19.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuo gero - prie puikaus" aprašymas

Knyga “Taip kuriama amžiams!”, devintojo dešimtmečio išskirtinis mokslinis darbas vadybos srityje, parodė, kaip laikui bėgant puikios kompanijos triumfuoja, ir kaip į kompanijos DNR iš pat pradžių galima įdiegti ilgalaikį pastovų veiklos efektyvumą.

Bet ką daryti toms kompanijoms, kurios nepaveldėjo puikios DNR? Kaip gali ilgalaikius puikius rezultatus pasiekti geros kompanijos, vidutinės kompanijos ar net visai prastos kompanijos?

Daug metų šis klausimas nedavė ramybės Jimui Collinsui. Ar yra kompanijų, kurios nepaklusta visuotinės traukos dėsniui ir savo ilgalaikę vidutinybę, jei ne dar blogiau, paverčia ilgalaikiu pranašumu? O jei taip, tai kokios gi yra tos universalios išskirtinės charakteristikos, kurių dėka gera kompanija tampa puikia kompanija?


Penkerius metus tyrėjų komanda analizavo dvidešimt aštuonių tirtųjų kompanijų istorijas. Kruopščiai išanalizavę kalnus duomenų ir išnagrinėję tūkstančius puslapių interviu medžiagos, Collinsas su savo komanda atskleidė svarbiausius veiksnius, nulemiančius puikumą, nustatė, kodėl vienos komandos padaro šuolį, o kitos – ne.


“Nuo gero – prie puikaus” tyrimo išvados nustebins daugelį skaitytojų ir nušvies praktiškai visas vadybos strategijos ir praktikų sritis.


Tarp tų išvadų rasime ir tokias:

- 5-jo lygio vadovai: tyrėjų komanda buvo apstulbinta pamačiusi, kokio tipo vadovybė reikalinga puikiems rezultatams pasiekti;

- Ežio koncepcija (paprastumas trijuose apskritimuose): kad gera kompanija taptų puikia kompanija, ji turi įveikti kompetencijos prakeikimą;

- drausmės kultūra: drausmės kultūrą sujungę su iniciatyvumo etika, gausite stebuklingą mišinį, garantuojantį puikius rezultatus;

- technologijos spartintojai: iškilusių kompanijų požiūris į technologiją visai kitoks

2008-12-01

Sia knyga per PVPA mokymu Jurgiliene labai rekomendavo perskaityti. Gal galime SBA ja isigyti?

Parašykite atsiliepimą apie "Nuo gero - prie puikaus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nuo gero - prie puikaus, kurią skaitytojams dovanoja J. Collins. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar J. Collins su knyga Nuo gero - prie puikaus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nuo gero - prie puikaus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. Collins. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nuo gero - prie puikaus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nuo gero - prie puikaus" perkama kartu