0

Obeliai. Kriaunos (2-oji papildyta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Obeliai. Kriaunos (2-oji papildyta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)

  • Leidėjas: Versmė
  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: 9789955589150

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Obeliai. Kriaunos (2-oji papildyta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)" aprašymas
Papildyta ir naujai išleista prieš 11 metų dienos šviesą išvydusi 2-oji Lietuvos valsčių serijos monografija Obeliai. Kriaunos, kaip ir visa serija, dedikuojama Lietuvos Tūkstantmečiui ir tais pačiais metais sukankančiam Obelių 500 metų jubiliejui bei tokiai pačiai gražiai gretimų Kriaunų sukakčiai: Obelių dvaras kūrėsi maždaug tuo pačiu metu kaip ir Rokiškio bei Čedasų dvarai, o Kriaunos rašytiniuose šaltiniuose pirmąsyk minimos net kiek anksčiau (1505) negu Obeliai (1509).
2-oji monografijos laida palyginti su ankstesne kuklia 1998-ųjų laidos mažesnio formato knyga yra keliskart didesnės apimties bei per keliolika leidybos metų susiformavusio dabartinio Lietuvos valsčių serijos knygų pavidalo. Naujais straipsniais pasipildė monografijos gamtos, etninės kultūros ir kalbos skyriai. Istorijos skyrių išplėtė straipsniai apie pobaudžiavinį kaimą, Bajorų ir Baršėnų kaimų istorijos, taip pat naujas kultūros istorijos poskyris, kuriame pateikiama Obelių, Aleksandravėlės, Kriaunų bažnyčių istorija, Obelių kultūrinio gyvenimo istorija, mokyklų ir bibliotekų istorijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Obeliai. Kriaunos (2-oji papildyta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Obeliai. Kriaunos (2-oji papildyta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Obeliai. Kriaunos (2-oji papildyta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Obeliai. Kriaunos (2-oji papildyta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Obeliai. Kriaunos (2-oji papildyta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Obeliai. Kriaunos (2-oji papildyta serijos "Lietuvos valsčiai" knyga)" perkama kartu