0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Odos technologija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 6.99 SoldOut

Knygos "Odos technologija" aprašymas

Teorijos medžiaga, aiškinamasis odos technologijos terminų žodynas, iliustracijos bei literatūros sąrašas suteiks daug vertingos informacijos apie unikalią technologijos sritį. Tai odos apdailos technologijos įvadinis kursas, sudarantis prielaidas tolesnėms odos technologijos ir dizaino studijoms.Parašykite atsiliepimą apie "Odos technologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Odos technologija", kurią skaitytojams dovanoja Albinas Kavaliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albinas Kavaliauskas su knyga "Odos technologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Odos technologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albinas Kavaliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Odos technologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Odos technologija" perkama kartu