0

Opera Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Opera Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Opera Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose" aprašymas
Šioje knygoje primenamas XVII amžiaus pirmoje pusėje užgimęs operos fenomenas bei pristatomos Vilniuje, anksčiau negu Paryžiuje arba Londone, pastatytos pirmosios operos "Elenos pagrobimas", "Andromeda" ir "Apviltoji Kirkė". Leidinyje taip pat publikuojami iš senosios italų kalbos išversti operų libretai bei libretų originalų faksimilės. Įvadiniai straipsniai skelbiami lietuvių, italų, anglų ir lenkų kalbomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Opera Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Opera Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Jūratė Trilupaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Jūratė Trilupaitienė su knyga Opera Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Opera Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Jūratė Trilupaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Opera Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Opera Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose" perkama kartu