0

Pabiručių dainelės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pabiručių dainelės

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 18x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 43
  • ISBN ar kodas: 9790706234847

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pabiručių dainelės" aprašymas
„Pabiručių dainelės“ skirtos pradedantiems dainuoti mažiems vaikams.
Dainelių melodika, ritmas, tekstai nesudėtingi, lengvai įsimenami, paįvairinti garsažodžiais, ritminiais intarpėliais. Daineles vaikai galės dainuoti vieni, su tėveliais, mokytojais, sukti ratelį su draugais, pritarti vaikiškais muzikos instrumentėliais.

Parašykite atsiliepimą apie "Pabiručių dainelės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pabiručių dainelės, kurią skaitytojams dovanoja Elena Tolvaišienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Tolvaišienė su knyga Pabiručių dainelės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pabiručių dainelės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Tolvaišienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pabiručių dainelės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pabiručių dainelės" perkama kartu