0

Paragauti meilės (Karamelė)

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 2,39 €
Kaina knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 1.10 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Paragauti meilės (Karamelė)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090306475

2021-01-31 2.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paragauti meilės (Karamelė)" aprašymas

Į pagalbą atskuba bauginantis nepažįstamasis...

Apgauta mylimojo, turtų paveldėtoja Penelopė Hindmarš-Fert sprunka kuo toliau nuo miesto aukštuomenės gyvenimo ir mėgina gydyti sudaužytą širdį. Nuošaliame žemyno kampelyje ji patenka į potvynio spąstus ir ją išgelbsti gražuolis raitelis!

Patyręs skaudžią išdavystę, Metas Freizeris tapo atsiskyrėliu, bet sutikęs Penę negali atsisakyti suteikti jai prieglobstį. Paslaptingasis milijardierius nenoromis susidomi žymia aukštuomenės panele, kuri aiškiai kažką slepia...

Iš anglų kalbos vertė Virginija Elena Stakienė

Parašykite atsiliepimą apie "Paragauti meilės (Karamelė)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Serija "Svajonių romanai"

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paragauti meilės (Karamelė), kurią skaitytojams dovanoja Marion Lennox. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marion Lennox su knyga Paragauti meilės (Karamelė) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paragauti meilės (Karamelė) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marion Lennox. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paragauti meilės (Karamelė) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paragauti meilės (Karamelė)" perkama kartu