0

Pirkėjų atsiliepimai

Pardavimų organizavimas viešbučių versle

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 11.3 SoldOut

Knygos "Pardavimų organizavimas viešbučių versle" aprašymas

Leidinyje glaustai pristatoma viešbučių rinkodara bei paetapiui supažindinama su pardavimo padalinio apgyvendinimo paslaugų įmonėse kasdienybe. Mokoma pagrindinių paslaugos pardavimo principų pasitelkiant praktinius pavyzdžius, bei užduotis, aprašomi pagrindiniai psichologiniai mechanizmai, vykstantys sandorio sudarymo metu. Specifiniai šio verslo terminai pateikti ir anglų kalba siekiant kelti potencialių pardavėjų kvalifikaciją.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pardavimų organizavimas viešbučių versle"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pardavimų organizavimas viešbučių versle", Rūta Juknelienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rūta Juknelienė su knyga "Pardavimų organizavimas viešbučių versle" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pardavimų organizavimas viešbučių versle" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Juknelienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pardavimų organizavimas viešbučių versle" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pardavimų organizavimas viešbučių versle" perkama kartu