Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasirink save: būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 11.79 SoldOut

Knygos "Pasirink save: būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones" aprašymas

Ne vieną ir ne dešimt kartų pradėjęs nuo nulio verslininkas ir lektorius, milijonierius Jamesas Altucheris turi teise kategoriškai teigti, kad kiekvienas, netgi visiškai vidutinių gabumų žmogus, gali būti turtingas ir sėkmingas, jeigu pasirinks save, t. y. pats galvos, kaip sukurti nepriklausomą verslą, nelauks pašalpų ar jį suprasiančio vadovo. Dabartinė situacija visame pasaulyje darosi vis nepalankesnė viduriniajam sluoksniui, jis sparčiai nyksta. Kad neliktum skurdžiumi, turi šiandien pat sugalvoti, kaip išsilaikyti rinkoje ir uždirbti iš kintančių aplinkybių.Knygoje "Pasirink save: būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones" apstu idėjų ir patarimų, kaip tai padaryti praktiškai.Tai ne tušti žodžiai, o asmenine ir daugybės turtingų žmonių patirtimi pagrįstas tvirtinimas. Jamesas Altucheris (g. 1968 m.) yra visapusiškai sėkmingas žmogus: nepaprastai protingas šachmatų didmeistris, nuo nulio pradėjęs, išvystęs ir brangiai pardavęs ne vieną dešimtį verslų, tinklaraštininkas su 15 milijonų skaitytojų, parašęs 17 knygų, kurios tapo bestseleriais (Pasirink save yra vienuoliktoji), graibstomas lektorius, galintis daugybę garsenybių vadinti draugais. Tačiau jo biografijoje yra ne vienas

bankrotas, skyrybos, darbo praradimas, priklausomybės ir depresija. Vidutinybe save vadinančio J. Altucherio patarimai skirti ne kam kitam, o tokiam pat vidutinybei, kuris priėjo akligatvį ir nebemato prasmės gyventi.

Jo žinia labai paprasta: niekas už tave nepasakys, kas tau geriausia, ir niekas to nepasieks, tiktu pats! Juk garantuoti negali už nieką kitą, tik už save. Šioje knygoje pateikiami šimtai atvejų studijų, interviu, pavyzdžiai ir idėjos parodys alternatyvų kelią, kaip pasiekti tai, ką laikai sėkme.

Pasirinkti save šiandien ne pasirinkimas, o būtinybė!


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Pavlovičienė

  • Autorius: James Altucher
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094039133

Parašykite atsiliepimą apie "Pasirink save: būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

James Altucher pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasirink save: būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasirink save: būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasirink save: būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasirink save: būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, James Altucher tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasirink save: būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones" perkama kartu