0

Pasitikėjimo ir meilės kelias

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pasitikėjimo ir meilės kelias

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 12x16, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 141
  • ISBN ar kodas: 9789955293163

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasitikėjimo ir meilės kelias" aprašymas
Mūsų trapiame ir sužeistame pasaulyje Šventoji Dvasia vis dar kviečia visus krikščionis atsiliepti į šventumą, ragina gyventi Evangelijos gelme, o tam, manau, nėra geresnio kelio kaip tas, kurį rodo šventoji iš Lizjė. Tai - pasitikėjimo ir meilės kelias.

Knygoje "Pasitikėjimo ir meilės kelias" perteikiama šv. Teresės Lizjietės - jaunos, dvidešimt ketverių metų mirusios vienuolės, kurią popiežius Jonas Paulius II 1997 m. paskelbė Bažnyčios mokytoja, - esminė žinia. Taip pat pasakojama, koks yra tas „naujas mažasis kelias" - pasitikėjimo ir meilės kelias, kurį šv. Teresė Lizjietė atrado, juo gyveno, paskui jo mokė Lizjė karmeličių vienuolyne jai patikėtas novicijas.

Tėvas Jacques'as Philippe'as yra Palaiminimų bendruomenės (Communautė des Bėatitudes) narys, garsus prancūzų pamokslininkas bei rekolekcijų vadovas, itin populiarus knygų apie dvasinį gyvenimą autorius. 2004 m. kartu su kitais bendruomenės nariais vedė liturginio šventimo ir dvasinio mokymo dienas Šiluvoje. Lietuvių k. išleistos šios Jacques'o Philippe'o knygos: "Širdies ramybės ieškant" (2004), "Šventosios Dvasios vedimas" (2005), "Vidinė laisvė" (2005), "Laikas Dievui" (2008).

Iš prancūzų kalbos vertė Andrius Leliuga

Parašykite atsiliepimą apie "Pasitikėjimo ir meilės kelias"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasitikėjimo ir meilės kelias, kurią skaitytojams dovanoja Jacques Philippe. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jacques Philippe su knyga Pasitikėjimo ir meilės kelias jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasitikėjimo ir meilės kelias patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jacques Philippe. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasitikėjimo ir meilės kelias palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasitikėjimo ir meilės kelias" perkama kartu