0

Paskutinis šokis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Paskutinis šokis

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094068652

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Paskutinis šokis" aprašymas
"Paskutinis šokis" - penktasis serijos "Kinkeidai. Šeimos paslaptys" romanas.

Spontaniškas ir aistringas nuotykis su šeichu Las Vegase – Lorelei Kinkeid nebūdingas poelgis. Ji visą gyvenimą elgėsi pavyzdingai. O išvyka su Rakinu Vitkombu Abdela, kuriam neįmanoma atsispirti, turėjo būti tik malonus pabėgimas nuo tikrovės. Toks malonus, kad ji sutinka su trumpalaike santuoka iš išskaičiavimo, kad padėtų jam atsiimti palikimą. Tačiau juodu nesitikėjo, jog būti vyru ir žmona už uždarų durų taip jaudinama. Staiga laikinos santuokos taisyklės pradeda trukdyti...

Ankstesni serijos "Kinkeidai. Šeimos paslaptys" romanai:
K. DeNosky. Jo gyvenimo moteris
R. Bailey. Galimybė sugrįžti
J. Lewis. Už uždarų durų
H. Betts. Tariant sutinku

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis šokis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paskutinis šokis, kurią skaitytojams dovanoja Tessa Radley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tessa Radley su knyga Paskutinis šokis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paskutinis šokis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tessa Radley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paskutinis šokis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paskutinis šokis" perkama kartu