0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pastatų kompiuterinio projektavimo pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 3.59 SoldOut

Knygos "Pastatų kompiuterinio projektavimo pagrindai" aprašymasParašykite atsiliepimą apie "Pastatų kompiuterinio projektavimo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pastatų kompiuterinio projektavimo pagrindai", kurią skaitytojams dovanoja J. Jasukaitienė, P. Kumpikas, A. Vasylius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar J. Jasukaitienė, P. Kumpikas, A. Vasylius su knyga "Pastatų kompiuterinio projektavimo pagrindai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pastatų kompiuterinio projektavimo pagrindai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. Jasukaitienė, P. Kumpikas, A. Vasylius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pastatų kompiuterinio projektavimo pagrindai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pastatų kompiuterinio projektavimo pagrindai" perkama kartu