0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 2.19 SoldOut
Knygos "Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais" aprašymas
Knygos "Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais" paskirtis - suteikti socialinės pedagogikos studentams, socialiniams pedagogams ir socialiniams darbuotojams pagrindines žinias apie svarbius prevencinės veiklos socialinius partnerius - nepilnamečių reikalų specialistus ir kitus policijos pareigūnus, atliekančius prevencinį darbą mokyklose ir visur, kur mokosi, gyvena, ilsisi, patiria skriaudą ar netinkamai elgiasi vaikai. Metodinė priemonė "Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais" galėtų praversti ir pedagogams, organizuojantiems klasės valandėles ar kitus renginius apie teisėtvarkos darbuotojų profesijas, bei moksleiviams, kurie savo ateitį sieja su tarnyba policijoje. Leidinyje "Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais" apžvelgiama policijos sistema, pareigūnų teisės ir pareigos, nagrinėjama prevencinė veikla, pateikiama mokyklų, policijos ir kitų socialinių partnerių bendro darbo su vaikais Lietuvoje geroji patirtis, nemažai dėmesio skiriama vaikų saugumui. Taip pat yra praktinių užduočių, iliustruojančių galimas problemines situacijas.


Parašykite atsiliepimą apie "Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais, kurią skaitytojams dovanoja Stasys Avižinis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Avižinis su knyga Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Avižinis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pažinkime socialinius partnerius: policija ir jos prevencinė veikla su vaikais" perkama kartu