0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pedagogo veiklos tobulinimas: vaikų globos namų auklėtinių rengimas šeimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 5.49 SoldOut

Knygos "Pedagogo veiklos tobulinimas: vaikų globos namų auklėtinių rengimas šeimai" aprašymas

Tęstinių leidinių serijos "Į pagalbą mokytojui" knyga.Parašykite atsiliepimą apie "Pedagogo veiklos tobulinimas: vaikų globos namų auklėtinių rengimas šeimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pedagogo veiklos tobulinimas: vaikų globos namų auklėtinių rengimas šeimai", kurią skaitytojams dovanoja Nida Ambrasė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nida Ambrasė su knyga "Pedagogo veiklos tobulinimas: vaikų globos namų auklėtinių rengimas šeimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pedagogo veiklos tobulinimas: vaikų globos namų auklėtinių rengimas šeimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nida Ambrasė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pedagogo veiklos tobulinimas: vaikų globos namų auklėtinių rengimas šeimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pedagogo veiklos tobulinimas: vaikų globos namų auklėtinių rengimas šeimai" perkama kartu