⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelesos šnektos balsinės fonemos ir jų variantai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 4.69 SoldOut

Knygos "Pelesos šnektos balsinės fonemos ir jų variantai" aprašymas

Šioje knygoje, parengtoje daktaro disertacijos pagrindu, sinchroniškai aprašyta Pelesos lietuvių šnektos balsinių fonemų sistema, balsių bei poliftongų kiekybė ir kokybė. Tyrime, atliktame daugiausia instrumentiniais metodais, nustatytas šnektos fonemų inventorius, diferenciniai požymiai, pateikti galima akustinių klasifikacijų variantai, apžvelgtos balsių charakteristikos, aprašyti fonemų alofonų akustiniai ir artikuliaciniai požymiai. Knygoje pateikiama šnektos tekstų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pelesos šnektos balsinės fonemos ir jų variantai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pelesos šnektos balsinės fonemos ir jų variantai", Edmundas Trumpa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edmundas Trumpa su knyga "Pelesos šnektos balsinės fonemos ir jų variantai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pelesos šnektos balsinės fonemos ir jų variantai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Trumpa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pelesos šnektos balsinės fonemos ir jų variantai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pelesos šnektos balsinės fonemos ir jų variantai" perkama kartu