0

Penkios meilės kalbos

5.0
(10 įvertinimai)
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-03-19 Jonas

Knyga labai tinkama keliones pradziai i samoningus santykius. Tai viena is tu knygu kuri parodo pirstu i tai, kas pades tau suprasti kita. Zinodamas kito meiles kalbas issiryskinsi kas dziugina kita. O tada skaitai kitas knygas ir dirbi toliau :)

Informacija

Penkios meilės kalbos

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955248873

7.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Įsimylėti nesunku – dažnai patraukia išvaizda ar pirmas pokalbis. Tikrasis iššūkis – išsaugoti meilę ir jos gyvybingumą nepaisant rutinos, kasdienybės nuobodulio, konfliktų ir partnerio reikalavimų. Gary Chapman teigia, kad tai įmanoma išmokus antrosios pusės meilės kalbą – tai pagrindinė jo knygos „Penkios meilės kalbos“ tema.

Visi žmonės yra skirtingi, todėl skirtingai suvokia ir tai, kas yra meilė. Vieniems meilės aktas – išdžiaustyti skalbiniai, kitiems – saldūs žodžiai, dar kitiems – fizinis kūno artumas. Anot Gary Chapman, žmonių pasaulyje yra penkios meilės kalbos – tai dovanos, kartu praleistas laikas, meilūs palaikymo žodžiai, pagalba buityje ir fizinis kontaktas. Nė viena iš šių kalbų nėra vertingesnė už kitą – jos visos vienodai perteikia kilniausią jausmą.


Bėda tad, kad nuolat „byloti“ visomis meilės kalbomis – žmogui per sunki užduotis. Tai išvargina, o toks „kalbėjimas“ gali pasidaryti nenatūralus ir suvaidintas. Todėl knygoje „Penkios meilės kalbos“ Gary Chapman teigia, jog kiekvienas iš mūsų turi vieną pagrindinę ir vieną pagalbinę meilės kalbas. Norėdami suprasti, kuria iš jų kalba mūsų partneris, turime atidžiai stebėti jo elgesį – kaip jis išreiškia meilę ir ko tikisi pats. Suvokimas, kad visi žmonės skirtingai supranta meilės išraišką, leis išsaugoti stiprius jausmus net prabėgus daugeliui metų.


„Penkios meilės kalbos“ – tarsi užsienio kalbos gramatikos vadovėlis. Pasitelkdamas lingvistiką kaip pavyzdį, Gary Chapman moko, kad meilės, kaip ir kalbos, turi būti mokomasi. Žmonijos gyvenimo variklis yra noras būti mylimam, todėl kiekvienas iš mūsų tikisi, kad meilė bus išreikšta jam suprantamais žodžiais ar veiksmais.


Gary Chapman – filosofijos mokslų daktaras, pedagogas ir pastorius, užsiimantis šeimų konsultavimu, taip pat vedantis ir radijo laidas. Autorius yra parašęs daugiau nei 20 knygų, tačiau „Penkios meilės kalbos“ susilaukė didžiausio populiarumo. Parduota daugiau nei 11 milijonų šios knygos kopijų, ji išversta į daugiau kaip 35 kalbas. Knyga nuolat patenka į New York Times bestselerių penktetuką ir Amazon geriausiai parduodamų knygų šimtuką.


„Mums lengviausia bendrauti savo meilės kalba, todėl sutrinkame, kai sutuoktinis jos nesupranta. Mes jam rodome savo meilę, bet tai jo nepasiekia, nes kalbame su juo kalba, kuri jam yra kaip užsienio, svetima. Čia ir slypi pagrindinė problema, taigi šios knygos tikslas – pasiūlyti sprendimą“
– pokalbį su skaitytoju pradeda Gary Cahpman.


Iš anglų kalbos vertė Rūta Šiugždinytė


TURINYS

TURINYS


Padėkos žodis / 7

Pirmas skyrius

Kas atsitinka meilei po vestuvių? / 9

Antras skyrius

Kaip išlaikyti meilės rezervuarą pilną? / 16

Trečias skyrius 

Įsimylėjimas / 22

Ketvirtas skyrius.

Meilės kalba Nr. 1 - palaikymo žodžiai / 34

Penktas skyrius

Meilės kalba Nr. 2 - laiko leidimas kartu / 50

Šeštas skyrius

Meilės kalba Nr. 3 - dovanos gavimas / 69

Septintas skyrius

Meilės kalba Nr. 4 - paslaugos / 83

Aštuntas skyrius

Meilės kalba Nr. 5 - fizinis prisilietimas / 98

Devintas skyrius 

Kaip atpažinti savo pagrindinę meilės kalbą / 113

Dešimtas skyrius

Mylėti reikia nuspręsti / 122

Vienuoliktas skyrius

Meilę viską keičia / 130

Dvyliktas skyrius

Kaip mylėti nemylimą / 137

Tryliktas skyrius 

Vaikai ir meilės kalbos / 152

Keturioliktas skyrius

Autoriaus žodis / 163

Veiksmų planas

Penkioms sutuoktinių meilės kalboms / 167
2019-03-19 Jonas

Knyga labai tinkama keliones pradziai i samoningus santykius. Tai viena is tu knygu kuri parodo pirstu i tai, kas pades tau suprasti kita. Zinodamas kito meiles kalbas issiryskinsi kas dziugina kita. O tada skaitai kitas knygas ir dirbi toliau :)

2019-03-19 Jonas

Knyga labai tinkama keliones pradziai i samoningus santykius. Tai viena is tu knygu kuri parodo pirstu i tai, kas pades tau suprasti kita. Zinodamas kito meiles kalbas issiryskinsi kas dziugina kita. O tada skaitai kitas knygas ir dirbi toliau :)

2019-01-10 Mergina

Perskaiciau sia knyga , tikrai patiko nesigailiu nusipirkusi. Sutinku su kitu nuomone kas privalo perskaityti visi sutuoktiniai ar turintys antras puses zmones. Tikrai padeda suprasti daug ka, paty zmogu lengwiau perprasti. Taip pat skaiciau Darni santuoka irgi verta demesio knyga, priverte susimastyti ir ismokti.

2018-11-26 P. Danutė

Patiko. Reikalinga knyga.

2018-08-28 Raimonda

Naudinga, įdomi knyga.

2018-03-09 Lina

Labai naudinga ir reikalinga knyga.

2016-01-17 ARUNAS

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░T░H░A░N░K░ ░Y░O░U░▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

viskas ok,pristatymas puikus,ipakuota saugiai.knyga super.kolektyvas paslaugus.dekui,ir rekomenduoju naudotis sio saoto paslaugomis.

2014-12-01 Renata

Labai patiko! Konkreti, paprasta ir vertinga!

2014-09-25 Justina

Šia knyga rekomenduoju perkaityti visiem be islygos kas turi vaiku. Dideliu ar mazu. Labai daug duoda geriem santykiam tarp vaiku ir tevu.

2014-09-21 renata

labia gera knyga. Siulyciau skaityti abiems sutuoktiniams, kad galetu tuo paciu metu aptarti savo bendravimo buda. Jei gerai isigilinsit, tai jusu santykiai tikrai pagers. Noresis daugiau prisiglausti,padeti, sakyti gerus zodzius,dovanoti dovanas,kartu turiningai praleisti laika. Semes skaitant :-)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu