TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Per žodžio gyvastį ir dvasią

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.82 SoldOut

Knygos "Per žodžio gyvastį ir dvasią" aprašymas

Savitas tautystės metraštis, skirtas šviesaus atminimo lietuvių kalbos stilistikos pradininkui, vienam Gimtojo žodžio bičiulių Aidijos įkūrėjų prof. Juozą Pikčilingį.
Knygoje sudėta daug dokumentinės medžiagos iš jo paskutinių kelerių metų veiklos, taip pat J. Pikčilingio straipsnių ir rašinių apie jį patį, ir atsiminimų, tiesiog pagerbiamas ir išaukštinamas žodis.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Per žodžio gyvastį ir dvasią"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Per žodžio gyvastį ir dvasią", Sud. Albina Šiupienienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Albina Šiupienienė su knyga "Per žodžio gyvastį ir dvasią" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Per žodžio gyvastį ir dvasią" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Albina Šiupienienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Per žodžio gyvastį ir dvasią" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Per žodžio gyvastį ir dvasią" perkama kartu