0

Pirmasis sąsiuvinys

Internetu: 2,59 €
Knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.40 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Pirmasis sąsiuvinys

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955324508

2020-07-31 2.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Pirmasis sąsiuvinis" skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų rašymo įgūdžių lavinimui. Čia pateikiami rašto pavyzdžiai — nuo vertikalių ir horizontalių brūkšnelių iki formų, sudarytų iš apskritų ir tiesių linijų.

Pradėdami nuo linijų ir taškelių, kopijuodami pasikartojančius brūkšnelius, sekdami eilutes, langelius, vaikai įpras ir gebės atkartoti elementus bei ženklų seką, formuosis rašymo krypties suvokimas (iš kairės dešinę, iš viršaus į apačią), ugdysis gebėjimas atlikti užduot iki galo, lavės rankos ir pirštų judesiai, akies-rankos koordinacija, stiprės dėmesio koncentracija, atsiras domėjimasis rašymu.

"Pirmasis sąsiuvinis" yra tokio pat dydžio kaip ir pirmos klasės sąsiuvinis langeliais. Todėl vaikai pratinsis versti lapus, rašyti ženkIus eilutėse, orientuotis lape ir sąsiuvinyje.

Sąsiuvinyje galima įsivertinti savo pastangas. Puslapio paraštėse vaikai gali apvedžioti jam tinkantį veiduką. Jeigu veikla patiko — apvedžioja šypsenėlę, jeigu sekėsi sunkiau — rimtą veiduką. Taip pat vaikai gali suasmeninti šį sąsiuvinį, paprašydami tėvų ar auklėtojų įrašyti viršelyje jo vardą.

Rekomenduojama rašyti nedaugiau kaip dešimt minučių per dieną.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu