0
5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2009-01-04 eliza

nepakartojama, kaip ir visa laukavicienes kuryba!!!

Informacija

Po Dievo delnais

  • Leidėjas: Kauno arkivyskupijos muziejus
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 14x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 351
  • ISBN ar kodas: 9955-9608-1-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Po Dievo delnais" aprašymas
Autorės dešimties kūrybos metų sakralinių eilėraščių rinktinė - tai skaudūs ir džiaugsmingi žmogaus būties apmąstymai, sąsajoje su Dievu. Tikėjime, viltyje ir meilėje poetė junta žemiškojo likimo, apraizgyto gyvais erškėčiais, gtyvenimiškąją kryžiaus kelio sunkumą. Iš gyvenimų kelyje kentėdama, autorė maištauja, protestuoja ir nusižeminusi iškelia tikėjimo vėliavą. Knygoje kančia paverčiama dvasingosios meilės artimui kūryba, kuri užlieja šviesa ir viltimi. Nuo pirmo iki paskutinio knygos puslapio autorė veda skaitytoją neišsenkančiais maldos šaltiniais.
2009-01-04

nepakartojama, kaip ir visa laukavicienes kuryba!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Po Dievo delnais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Po Dievo delnais, kurią skaitytojams dovanoja Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė su knyga Po Dievo delnais jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Po Dievo delnais patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Po Dievo delnais palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Po Dievo delnais" perkama kartu