Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ponia Amnestija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.47 SoldOut

Knygos „Ponia Amnestija“ aprašymas

Šiurpius pokario įvykius patyrusių žmonių psichologija, meilės ir mirties, žmogiškumo ir patriotizmo akistatos, - tai domina rašytoją ir šiandien. Gimnazis tės Dovilė ir Ramunė, kaip ir daugelis kitų knygos personažų, įtraukiamos į kruv inas dramas, įsisukus istorijos smagračiams.


Parašykite atsiliepimą apie „Ponia Amnestija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Ponia Amnestija“, Algirdas Pocius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Pocius su knyga „Ponia Amnestija“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Ponia Amnestija“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Pocius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Ponia Amnestija“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Ponia Amnestija“ perkama kartu