0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pop ir roko muzikos istorija (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pop ir roko muzikos istorija (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 4.49 SoldOut
Knygos "Pop ir roko muzikos istorija (CD)" aprašymas

Metodinė priemonė "Pop ir roko muzikos istorija 1950-1970 m." skirta menų fakulteto muzikos pedagogikos studijų programos studentams, pasirinkusiems populiariosios muzikos specializaciją. Joje studentai ras trumpą 1950-1970 pop ir roko muzikos istoriją, susipažins su žymiausių pop ir roko muzikantų kūrybine veikla, įsidėmės ir galės pasirinkti rekomenduotinus klausymuisi pop ir roko kūrinius.Parašykite atsiliepimą apie "Pop ir roko muzikos istorija (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pop ir roko muzikos istorija (CD), kurią skaitytojams dovanoja Romanas Andriuškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romanas Andriuškevičius su knyga Pop ir roko muzikos istorija (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pop ir roko muzikos istorija (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romanas Andriuškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pop ir roko muzikos istorija (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pop ir roko muzikos istorija (CD)" perkama kartu