⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su giesmių giesme

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su giesmių giesme" aprašymas

T. Gregory’io. Clevelando knyga „Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su GIESMIŲ GIESME“ prabudina žmoguje snaudžiančią meilės sėklą, žadina jo gebėjimą priimti Dievo ir kitų žmonių meilę, ją savyje auginti, į ją atsiliepti ir tapti, anot šv. Ignaco, „žmogumi kitiems“ – džiugiu, dosniu, emociškai brandžiu. Ši knyga – palydovė saviugdos kelionėje tiek pavieniui, tiek grupėje, tiek pratybose padieniui, tiek rekolekcijų namuose. Kompasas, padėsiantis nepaklysti, jei keliaujate be vadovo – Pratybų struktūra, klausimai apmąstymui ir diskusijai, Šventojo Rašto ištraukos kasdieninei maldai.

„Puiki knyga, padėsianti Lietuvos skaitytojui grumtis su mūsų visuomenėje vis labiau pasireiškiančiu individualizmo, susvetimėjimo, nepasitikėjimo ir susiskaldymo virusu ir tapti laisvesniu, atsakingesniu ir labiau atjaučiančiu žmogumi. Mylimu ir mylinčiu. Juk būtų baisu, jei gyvenimo pabaigoje suvoktum: „Nieko nemylėjau ir mylimas nebuvau. Ar gyvenau?“
T.Gintaras Vitkus SJ, Rygos šv. Petro Faberio jėzuitų namai, Marupės „Ave Maria“ parapijos klebonas

„Ši knyga – lyg gidas dvasinėje kelionėje, leidžiantis iš abstraktaus santykio – Dievas ir žmonės – įžengti į asmeniškesnį, glaudesnį santykį – Dievas ir žmogus, Jėzus ir aš. Kiekvieną skyrių lydintys klausimai diskusijai ir maldos pratimai tą ryšį stiprina. Giesmių giesmės ir ignaciškojo dvasingumo sąsajas geriau suprasti padeda vykusiai parinkti pasakojimai iš žymių asmenybių ir visai paprastų žmonių gyvenimo.
Prabundanti meilė būtų itin naudinga sutuoktinių savaitgalio susitikimams, pasirengimo santuokai kursuose. Glaudybė tarp žmogaus ir Dievo persmelkia ir atgaivina ir tarpasmeninius santykius šeimoje. Tam reikia tik valandėlės tylos, apmąstymo ir pasidalijimo.“

T. Algirdas Paliokas SJ, Kauno šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios vicerektorius


  • Autorius: Gregory Cleveland
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955294627
  • Vertėjas: Jūratė Bieliauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su giesmių giesme"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maldos knygos

Gregory Cleveland pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su giesmių giesme", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su giesmių giesme" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su giesmių giesme" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su giesmių giesme"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gregory Cleveland tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prabundanti meilė. Ignaciškosios rekolekcijos su giesmių giesme" perkama kartu