0

Praktinė magija

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina Internetu: 6,49 €
Kaina Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (36%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Praktinė magija

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090404683

2020-08-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Praktinė magija" aprašymas

Įgaukite vidinės ramybės, 100% įgyvendinkite savo tikslus, išmokite suvaldyti likimą!

Prisipažinkite, juk daug sykių teko dalyti pažadus: gyvensiu kitaip, būsiu pozityvesnis, sportuosiu, susirasiu gyvenimo meilę... Gal net esate pasvajoję apie burtų lazdelę, kuria mostelėjus Jūsų norai išsipildytų?
Kad gyvenimas keistųsi, turime patys keistis – tam reikia pažinti save. Šioje itin naudingoje knygoje "Praktinė magija" pateikiami testai, meditacijos, pratimai, žaidimai ir, žinoma, būrimai. Jie padės pažvelgti į savo vidų, išlaisvinti mintis, kūrybines galias ir, galbūt, nušviesti ateitį. Norite tapti laimės kūdikiu, bet stinga pasitikėjimo?

„Praktinė magija“ – tai mokėjimas pakreipti gamtos jėgas sau naudinga linkme, asmeninio ir dvasinio išsilaisvinimo galimybė, raktas į Jūsų tobulėjimą.

Be to, čia rasite prasmingų įžvalgų, padėsiančių kitaip suvokti save ir pasaulį. Sukvieskite drauges, įsitaisykite patogiai ir imkitės „praktinės magijos“: burkite iš kavos tirščių, meskite degtukus, ratu sukite sausainių maišelį... – tiesiog atsipalaiduokite. Jei domina rimtesnės praktikos ir stengiatės patirti kažką naujo – įvaldykite žmonių archetipų ir veidotyros subtilumus…

„Praktinė magija“ – tai knyga, kuri padės Jums pažinti save ir priimti kitus, atskleisti savo potencialą ir… išmokti valdyti Likimą!

Testai, žaidimai, burtai – viskas vienoje knygoje!
Jeigu norite geriau pažinti save ir kitus, jūs privalote perskaityti ir įvaldyti „Praktinę magiją“.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Burtai. Kortos. Sapnai. Numerologija. Chiromantija


Dažniausiai perkama kartu