0

Praktinė magija

  • Nuolaida knygai -41%
Internetu: 5,99 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Praktinė magija

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090404683

5.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Įgaukite vidinės ramybės, 100% įgyvendinkite savo tikslus, išmokite suvaldyti likimą!

Prisipažinkite, juk daug sykių teko dalyti pažadus: gyvensiu kitaip, būsiu pozityvesnis, sportuosiu, susirasiu gyvenimo meilę... Gal net esate pasvajoję apie burtų lazdelę, kuria mostelėjus Jūsų norai išsipildytų?
Kad gyvenimas keistųsi, turime patys keistis – tam reikia pažinti save. Šioje itin naudingoje knygoje "Praktinė magija" pateikiami testai, meditacijos, pratimai, žaidimai ir, žinoma, būrimai. Jie padės pažvelgti į savo vidų, išlaisvinti mintis, kūrybines galias ir, galbūt, nušviesti ateitį. Norite tapti laimės kūdikiu, bet stinga pasitikėjimo?

„Praktinė magija“ – tai mokėjimas pakreipti gamtos jėgas sau naudinga linkme, asmeninio ir dvasinio išsilaisvinimo galimybė, raktas į Jūsų tobulėjimą.

Be to, čia rasite prasmingų įžvalgų, padėsiančių kitaip suvokti save ir pasaulį. Sukvieskite drauges, įsitaisykite patogiai ir imkitės „praktinės magijos“: burkite iš kavos tirščių, meskite degtukus, ratu sukite sausainių maišelį... – tiesiog atsipalaiduokite. Jei domina rimtesnės praktikos ir stengiatės patirti kažką naujo – įvaldykite žmonių archetipų ir veidotyros subtilumus…

„Praktinė magija“ – tai knyga, kuri padės Jums pažinti save ir priimti kitus, atskleisti savo potencialą ir… išmokti valdyti Likimą!

Testai, žaidimai, burtai – viskas vienoje knygoje!
Jeigu norite geriau pažinti save ir kitus, jūs privalote perskaityti ir įvaldyti „Praktinę magiją“.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu