0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Praktinė magija

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 15.00 € (76%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Praktinė magija" aprašymas

Įgaukite vidinės ramybės, 100% įgyvendinkite savo tikslus, išmokite suvaldyti likimą!

Prisipažinkite, juk daug sykių teko dalyti pažadus: gyvensiu kitaip, būsiu pozityvesnis, sportuosiu, susirasiu gyvenimo meilę... Gal net esate pasvajoję apie burtų lazdelę, kuria mostelėjus Jūsų norai išsipildytų?
Kad gyvenimas keistųsi, turime patys keistis – tam reikia pažinti save. Šioje itin naudingoje knygoje "Praktinė magija" pateikiami testai, meditacijos, pratimai, žaidimai ir, žinoma, būrimai. Jie padės pažvelgti į savo vidų, išlaisvinti mintis, kūrybines galias ir, galbūt, nušviesti ateitį. Norite tapti laimės kūdikiu, bet stinga pasitikėjimo?

„Praktinė magija“ – tai mokėjimas pakreipti gamtos jėgas sau naudinga linkme, asmeninio ir dvasinio išsilaisvinimo galimybė, raktas į Jūsų tobulėjimą.

Be to, čia rasite prasmingų įžvalgų, padėsiančių kitaip suvokti save ir pasaulį. Sukvieskite drauges, įsitaisykite patogiai ir imkitės „praktinės magijos“: burkite iš kavos tirščių, meskite degtukus, ratu sukite sausainių maišelį... – tiesiog atsipalaiduokite. Jei domina rimtesnės praktikos ir stengiatės patirti kažką naujo – įvaldykite žmonių archetipų ir veidotyros subtilumus…

„Praktinė magija“ – tai knyga, kuri padės Jums pažinti save ir priimti kitus, atskleisti savo potencialą ir… išmokti valdyti Likimą!

Testai, žaidimai, burtai – viskas vienoje knygoje!
Jeigu norite geriau pažinti save ir kitus, jūs privalote perskaityti ir įvaldyti „Praktinę magiją“.


  • Autorius: Dainora Krasavičiūtė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090404683

Parašykite atsiliepimą apie "Praktinė magija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Burtai. Kortos. Sapnai. Numerologija. Chiromantija

Dainora Krasavičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Praktinė magija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Praktinė magija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Praktinė magija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Praktinė magija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dainora Krasavičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Praktinė magija" perkama kartu