0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Protingas šiltnamis

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 3.64 SoldOut

Knygos "Protingas šiltnamis" aprašymas

„Protingas šiltnamis“ tęsia sodininkų sėkmės mokslo seriją. Ši knyga apie tai, kaip pasidaryti tikrai derlingą šiltnamį ir neturėti dėl jo problemų. O jeigu šiltnamį Jūs jau turite, suprasite, ko jam trūksta ir kaip jam „įkrėsti proto“.


Parašykite atsiliepimą apie "Protingas šiltnamis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Protingas šiltnamis", kurią skaitytojams dovanoja Nikolajus I. Kurdiumovas, Konstantinas G. Malyševskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nikolajus I. Kurdiumovas, Konstantinas G. Malyševskis su knyga "Protingas šiltnamis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Protingas šiltnamis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nikolajus I. Kurdiumovas, Konstantinas G. Malyševskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Protingas šiltnamis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Protingas šiltnamis" perkama kartu