Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Psichiatrijos vadovas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 21.11 SoldOut

Knygos „Psichiatrijos vadovas“ aprašymas

Aprašomi naujausi, greiti ir tikslūs būsenos įvertinimo būdai, planinės pagalbos ir gydymo būdai, skiriami geriatriniams, suaugusiems pacientams, vaikams ir paaugliams, kuriems išsivysto ūminės psichiatrinės būklėsParašykite atsiliepimą apie „Psichiatrijos vadovas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

H.R.Khouzam, D.T.Tan, T.S.Gill pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Psichiatrijos vadovas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Psichiatrijos vadovas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Psichiatrijos vadovas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Psichiatrijos vadovas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, H.R.Khouzam, D.T.Tan, T.S.Gill tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Psichiatrijos vadovas“ perkama kartu