NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Raitelis be galvos

Kaina: 23,29 €
Kaina su kodu: 17,47 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-29 Olivija

Lengvai skaitomas, įdomus siužetas, pilnas vingių, su trupučiu romantikos, nuotykių ir paslapčių. Tobula knyga, viena iš tų, kurias galima perskaityti iš naujo ir kaskart rasti kažką naujo.


2024-02-29 23.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raitelis be galvos " aprašymas

Skaitytojams nuo 14 metų.

„Raitelis be galvos“ - nuotykių, įtampos, paslapčių ir netikėtumų kupinas vesternas, tapęs literatūros klasika.

XIX a. antros pusės Teksasas neramus: karas su Meksika baigėsi vos prieš kelerius metus, baimę nuolatos kelia plėšikai, be to, ne vieną žmogų prerijose užvaldo aistros ir godumas, nuvedantys prie žiaurių nusikaltimų.

Į šias pavojų ir galimybių kupinas žemes su šeima atvyksta naujakurė Luiza Poindekster. Netrukus gražuolė patenka į meilės trikampį: jos širdies geidžia pasipūtęs ir kerštingas pusbrolis Kasijus Kolhaunas bei atkaklus, bet neturtingas mustangų gaudytojas Morisas Džeraldas.

Kolhaunas sukurpia niekšingą planą, kaip atsikratyti savo varžovo, bet nutinka didžiulė tragedija – žūsta Luizos brolis Henris. Visi įkalčiai rodo į Džeraldą. Tuo pačiu metu netoli Poindeksterių plantacijos pasirodo paslaptingas raitelis be galvos... Kas jis? Vaiduoklis? Nelabasis? Ir ko jis nori?

Laukia dar daug mįslingų ir šiurpą keliančių nutikimų, kol paaiškės raitelio be galvos mįslė ir bus išaiškintas tikrasis Henrio žudikas.

Thomas Mayne Reid (1818–1883) – airių kilmės amerikiečių rašytojas, kūryboje daugiausia kalbėjęs apie savo gyvenamojo laiko Ameriką, žemyno čiabuvių indėnų ir kolonizatorių gyvenimą, vergiją. Jo knygose daug spalvingų personažų, kvapą gniaužiančių nuotykių, intrigų, nusikaltimų ir netikėtumų. Rašytojo kūriniai sulaukė didelio populiarumo ir Amerikoje, ir Europoje, yra skaitomi iki šių dienų. Į lietuvių kalbą išversta nemažai autoriaus knygų: „Raitelis be galvos“, „Kvarteronė“, „Baltoji pirštinė“ ir kt.


  • Autorius: Tomas Main Ridas (Thomas Mayne Reid)
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 624
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090154564
  • Vertėjas: Romualda Zagorskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2024-01-29

Lengvai skaitomas, įdomus siužetas, pilnas vingių, su trupučiu romantikos, nuotykių ir paslapčių. Tobula knyga, viena iš tų, kurias galima perskaityti iš naujo ir kaskart rasti kažką naujo.

2024-01-24

Labai šauni knyga savo amžiui. Įdomus nuotykis ir ryžtas, šaunūs personažai. Šiek tiek ištemptas, 200 puslapių būtų galima lengvai išmesti.

2024-01-19

vakarietiskas nuotykis. idomi ir jaudinanti, buvo ir romantikos, susišaudymų, ir dvikovų.

2024-01-15

Tai kupina jausmų knyga. Daug meilės ir romantikos. Jis lengvai įtrauks jus į visą romaną, kiekvieną sceną.

Parašykite atsiliepimą apie "Raitelis be galvos "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raitelis be galvos ", kurį pristato Tomas Main Ridas (Thomas Mayne Reid). Siūlome ne tik išsamų "Raitelis be galvos " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Main Ridas (Thomas Mayne Reid). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raitelis be galvos ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raitelis be galvos " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raitelis be galvos " perkama kartu