0

Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 8x11, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955062073

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė" aprašymas

"Ramybės žodžiai" - tai knyga, kupina išminties brangakmenių, tai priešnuodis nuo kasdienybės įtampos. Gilūs įžymiausių pasaulio mąstytojų žodžiai padės jums iš naujo atrasti nuosabų harmonijos ir ramybės pojūtį.

Parašykite atsiliepimą apie "Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė, kurią skaitytojams dovanoja Helen Exley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Helen Exley su knyga Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Exley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė" perkama kartu