0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 14.99 SoldOut

Knygos "Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius" aprašymas

Ši knyga "Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius“ – tai pastanga dar kartą pažvelgti į ženklus ir simbolius, jų prasmę, kilmę bei tarpusavio sąsajas, aprėpti juos kaip visumą. Tyrinėjant remiamasi lietuvių tautinės kultūros įžvalgomis, vis dėlto bandant simbolių nesusieti su kurios nors vienos kultūros ar religijos įtaka, tuo parodant jų visuotinumą visose senosiose kultūrose.

Knygoje "Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius“ aptariami ne tik svarbiausi geometriniai pavidalai – taškas, ratas, tiesė, kryžius, svastika, trikampis, kvadratas, šešiakampis, bet ir skaičių, spalvų, garsų, stichijų – ugnies, oro, žemės ir vandens – simbolika, laiko samprata, rasties sūkurys bei dieviškoji proporcija.

  • Autorius: Rasa Ambraziejienė
  • Leidėjas: Versmė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 380
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094086939

Parašykite atsiliepimą apie "Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius", kurią skaitytojams dovanoja Rasa Ambraziejienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rasa Ambraziejienė su knyga "Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Ambraziejienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rasties versmė. Apie ženklus ir simbolius" perkama kartu