0

Ratai. Trafaretai

Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ratai. Trafaretai

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Formatas: 24x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9786090501719

2020-11-30 7.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ratai. Trafaretai" aprašymas

Sužinok įdomybių apie Žaibą Makviną, Bruolį, Sali ir kitus automobilius ir nupiešk juos. Aštuoni trafaretai tau padės sukurti šaunius paveikslėlius – piešk juos pieštukais, flomasteriais arba dažais.
Šie piešiniai papuoš tavo kambarį arba taps puikia dovana draugams.!

Parašykite atsiliepimą apie "Ratai. Trafaretai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos pagal filmą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ratai. Trafaretai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Ratai. Trafaretai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ratai. Trafaretai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ratai. Trafaretai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ratai. Trafaretai" perkama kartu