0

Reiki atmintinė. Pirmoji pakopa (DVD)

Informacija

Reiki atmintinė. Pirmoji pakopa (DVD)

  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: DVD
  • ISBN ar kodas: DVD-REIKI

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Reiki atmintinė. Pirmoji pakopa (DVD)" aprašymas
Anotacija:
Reiki atmintinė parengta remiantis Mikao Usui Shiki Ryoho mokymu ir autorių asmenine patirtimi. Mokomoji medžiaga susisteminta ir pateikta nuosekliai web puslapio pavidalu, gausiai iliustruota nuotraukomis bei vaizdo įrašais. Atmintinė skirta pirmos pakopos Reiki praktikams, tačiau ji gali padėti turintiems ir kitas pakopas. Reiki mokymas turėtų vykti seminaro metu, o atmintinė yra tik pagalbinė priemonė, prireikus leidžianti atnaujinti ar pagilinti žinias. Ypač ji gali būti naudinga tik pradėjusiesiems praktikuoti Reiki ir po seminaro susiduriantiems su galybe klausimų ir neaiškumų.

Turinys:
Reiki Istorija
Reiki Kelias
Seansai sau:
Sėdomis (filmuota)
Gulomis (filmuota)
Įvairios situacijos
Čakrų harmonizavimo pratimas
Auros harmonizavimo pratimas
Seansai kitiems:
Pacientas guli (filmuota)
Pacientas sėdi (filmuota)
Įvairios situacijos
Seansai grupėje:
Dviese (filmuota)
Didesnėje grupėje
Įvairūs taikymai:
Augalams
Gyvūnams
Maisto ir gėrimų palaiminimas
Motinos Žemės gydymas

Parašykite atsiliepimą apie "Reiki atmintinė. Pirmoji pakopa (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Reiki atmintinė. Pirmoji pakopa (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Saulius Sinkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Sinkevičius su knyga Reiki atmintinė. Pirmoji pakopa (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Reiki atmintinė. Pirmoji pakopa (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Sinkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Reiki atmintinė. Pirmoji pakopa (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Reiki atmintinė. Pirmoji pakopa (DVD)" perkama kartu