0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 11.47 SoldOut

Knygos "Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys" aprašymas

Tai paskutinė serijos knyga "Requiem". Pasaulyje, kuriame meilė uždrausta, Lena kadaise apsisprendė mylėti ir iš miesto, aptverto aklinomis sienomis, pabėgo į Tyrus – tokių pat maištininkų prieglobstį. Antrojoje ciklo knygoje ji, kartu su kitais maištininkais, grįžo į miestą, tikėdamiesi į savo pusę patraukti nuo meilės gydančios organizacijos vadovo sūnų Džuljaną. Jiems pavyko. O Lena dar sutiko ir savo mylimąjį Aleksą, kurį manė esant mirusį.

Paskutinėje ciklo dalyje „Requiem“ Lena su bendražygiais ir Džuljanu vėl traukiasi į Tyrus. Tačiau ten jau nebėra saugu: maišto židiniai įsiplieskė po visą šalį. Valdžia nebegali nuslėpti maištininkų buvimo, ir naikintojų būriai skverbiasi į Tyrų pasienio sritis.

Su Lenos būriu keliauja ne tik Džuljanas, kuriam Lena jaučia simpatiją, bet ir Aleksas. Kuri meilė nugalės – senoji ar naujoji?

Tuo tarpu Lenos draugė Hana, jau išgydyta ir sužadėta su naujuoju Portlando meru, gyvena be džiaugsmo ir be skausmo. Tačiau buvusioms draugėms dar lemta susitikti...

  • Autorius: Lauren Oliver
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 21x14, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090110041

Parašykite atsiliepimą apie "Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys", kurią skaitytojams dovanoja Lauren Oliver. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lauren Oliver su knyga "Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lauren Oliver. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys" perkama kartu