⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 10.99 SoldOut

Knygos "Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos" aprašymas

Leidinys "Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos" skirtas ūkininkams, ūkiuose gaminantiems duoną, duonos gaminius, kontroliuojančioms organizacijoms maisto mokslo darbuotojams, vartotojams.
Leidinio tikslas pateikti informaciją apie ruginės ir kvietinės duonos gamybos technologijas, duonos raugus, plikinių gamybą ir jų įtaką duonos kokybei, gatavų kepinių kokybės kontrolę, mikrobiologinę saugą raugų ir duonos gamyboje, mikrobiolginės kilmės duonos ydas.

Leidinyje "Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos" pateikiama informacija apie pagrindinės duonos gamybos žaliavas - miltų - cheminę sudėtį ir technologinius rodiklius bei tinkamumą atskirų rūšių duonos gaminiams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos", Lina Vaičiulytė-Funk. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lina Vaičiulytė-Funk su knyga "Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Vaičiulytė-Funk. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ruginės ir kvietinės duonos kepimo technologijos" perkama kartu