0

Rytoj vėl patekės saulė

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-12-26 Antanas

Informacija

Rytoj vėl patekės saulė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786090136881

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Rytoj vėl patekės saulė" aprašymas

Psichologės Ingos Juodkūnės romanas „Rytoj vėl patekės saulė“ – tai skausmingas ir realistiškas pasakojimas apie depresiją išgyvenančią moterį. Kaip išgyventi ligą, kuri kasdien vis aršiau grasina tave nužudyti?

Pagrindinė romano „Rytoj vėl patekės saulė“ herojė – Paula. Jai 35-eri, ji sėkminga, karjeros aukštumų pasiekusi moteris, sugebanti derinti vadovės pareigas tarptautinėje kompanijoje ir rūpinimąsi šeima. Tačiau galiausiai toks gyvenimas lieka tik fasadu, o už jo viskas ima griūti.

Paula suserga depresija, kreipiasi į specialistus, pradeda gydymą. Ttuomet paaiškėja, kad gydymas nėra toks veiksmingas kaip norėtųsi, rezultatų nematyti, o viską dar labiau apsunkina moters jautrumas vaistams. Paula išgyvena nuolatinę kančią, kasdien vis labiau artėja prie minties apie savižudybę... Vis dėlto ji leidžiasi į kitų išeičių paieškas, išbando įvairius psichoterapijos metodus, šamanų ritualus, religines praktikas.

Depresija romane „Rytoj vėl patekės saulė“ parodoma tarsi per padidinamąjį stiklą, iš labai arti. Knygoje veikėjams bendraujant , o pagrindinei herojai vis ieškant išeičių iš savo būsenos, atsiskleidžia tikroji ligos prigimtis ir parodomas kelias, kuriuo eina daugelis susidūrusiųjų su šia liga. Nemažai atsakymų čia ras ir tie, kurie patyrė depresijos gniaužtus, ir tie, kurie nori suprasti, kaip padėti artimajam ar draugui.

Psichologė, tinklaraščio „Atspirties taškas“ autorė Inga Juodkūnė romaną „Rytoj vėl patekės saulė“ rašė ir kaip istoriją, ir kaip tam tikrą terapinę knygą, kuri suteiks informacijos, paguos, pasiūlys sprendimus ar bent jau padės giliau suvokti pačią problemą. Autorė depresiją vadina šio amžiaus liga, su kuria vienaip ar kitaip susiduria kone kiekvienas žmogus. Tai liga, kuri nesirenka pagal šeiminę ar socialinę padėtį, jai negalioja sėkmės matai.

Pastebėti kenčiančius, lesti atsiremti, pačiam pasipasakoti, nebūti abejingiems – tai svarbiausia knygos „Rytoj vėl patekės saulė“ žinutė, įpinta į intriguojančią moters kelionės per save istoriją.

Inga Juodkūnė – psichologė, psichoterapeutė. Teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, paaugliams ir poroms. Specializuojasi depresijos gydymo, savižudybių prevencijos, emocijų valdymo, asmeninių krizių įveikimo, dvasingumo, asmenybės augimo ir brandos srityse. Veda mokymus, kūrybinio rašymo dirbtuves, meditacijų ir mindfulness užsiėmimus.

I. Juodkūnė yra įgijusi psichologijos bakalauro ir vystymosi psichologijos magistro laipsnius Lietuvos edukologijos universitete. Studijavo finansus, įgijo ICF koučingo specialisto ir dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) mokytojo sertifikatus. Studijuoja kognityvinio elgesio terapiją Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

2019-12-26

2019-05-28

Parašykite atsiliepimą apie "Rytoj vėl patekės saulė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Rytoj vėl patekės saulė" perkama kartu