TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Rytų aukštaičiai vilniškiai (su CD)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 9.39 SoldOut

Knygos "Rytų aukštaičiai vilniškiai (su CD)" aprašymas

"Rytų aukštaičiai vilniškiai" - penktoji serijos "Lietuvių kalbos tarmės mokyklai" mokomoji knyga su kompaktine plokštele. Joje aprašomos svarbiausios rytų aukštaičių vilniškių patarmės ypatybės, pateikiama tarminių pasakojimų, o kompaktinėje plokštelėje - autentiškų garso įrašų. Knygoje yra įvairių klausimų ir užduočių, skirtų įgytoms žinioms įtvirtinti. Be to, skaitytojas susipažins ne tik su vilniškių patarmės kalbos ypatybėmis, bet ir su šio krašto istorija ir kultūra.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rytų aukštaičiai vilniškiai (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rytų aukštaičiai vilniškiai (su CD)", Vytautas Kardelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Kardelis su knyga "Rytų aukštaičiai vilniškiai (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rytų aukštaičiai vilniškiai (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Kardelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rytų aukštaičiai vilniškiai (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rytų aukštaičiai vilniškiai (su CD)" perkama kartu