NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Santuoka iš išskaičiavimo

Kaina: 11,71 €
Kaina su kodu: 7,03 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 11.71 InStock
Į krepšelį

Knygos "Santuoka iš išskaičiavimo" aprašymas

William Somerset Maugham – garsus dvidešimtojo amžiaus rašytojas, sukūręs ne vieną įsimintiną ir reikšmingą kūrinį. Autorius rašė romanus, pjeses ir trumpas istorijas. Knyga „Santuoka iš išskaičiavimo“ yra pirmą kartą lietuviškai leidžiamas William Somerset Maugham apsakymų rinkinys.

Britų literatūros klasikas William Somerset Maugham vertinamas už tai, kad savo kūriniuose taikliai jaučia veikėjų santykius, įžvelgia žmogaus slapčiausius troškimus, drąsiai parodo ydas ir trūkumus. Neretai skaitytojas itin aiškiai mato blogąsias personažų puses. Pats autorius sako, kad jis neišranda kažko naujo, nes didžiausios tiesios yra senos, kaip pasaulis.

Apsakymų rinkinio „Santuoka iš išskaičiavimo“ veikėjų patirtys labai skirtingos. Tačiau juos vienija bendražmogiškas vidinių prieštaravimų pasaulis. Knygos istorijų personažai stiprūs, su jais lengva susitapatinti. Čia sutiksime empatijos stokojantį pulkininką, kuris atsisako matyti, kokia talentinga jo žmona, nepaisant to, kad ja atvirai žavisi visuomenė.
Susipažinsime su bažnyčios tarnautoju, kuris nemoka skaityti, tačiau laimingų atsitikimų dėka šis trūkumas jam nutiesia kelią į sėkmingą ateitį.
Stebėsime, kaip apsakymo veikėjas, iškeliavęs į egzotiškus kraštus, atranda vidinę laisvę, tačiau visuomenė ir būsima žmona jį pasmerkia ir nesupranta „nepadoraus“ noro atrasti save.
Dar vienas herojus bando išsilaisvinti iš aplinkos primetamų normų, o kitas bėga nuo sužadėtinės, kuri pasiryžusi keliauti, kad ir į kitą pasaulio kraštą bei susirasti savo mylimąjį.

William Somerset Maugham nenusižengia savo stiliui ir rinktinės „Santuoka iš išskaičiavimo“ apsakymuose supina pikantišką aplinką, gyvenimo beprasmybę, banalius jausmus, svarbiausias gyvenimo tiesas, vertybines įžvalgas. Tekstai atviri, iš jų dvelkia cinizmas, apnuoginamos visuomenės ydos ir viską supa paprasčiausias kasdieninis žmonių gyvenimas.

William Somerset Maugham (1874-1965) - garsus dvidešimtojo amžius britų autorius, rašęs romanus, pjeses bei trumpas istorijas. Rašytojas gimė prancūzų ambasadoriaus ir gydytojos šeimoje, Prancūzijoje. Po motinos mirties būsimas rašytojas buvo parsiųstas į giminaičių šeimą Anglijoje. Rašyti William Somerset Maugham pradėjo šešiolikos metų. 1897-tais metais pasirodė pirmasis sėkmės sulaukęs romanas „Liza iš Lambeto“.
Pirmojo pasaulinio karo metu William Somerset Maugham buvo britų šnipas ir laiką leido Rusijoje. Šią patirtį jis aprašė apsakymų rinkinyje „Ashenden, British agent“.
Į lietuvių kalbą yra išversti garsiausi autoriaus romanai „Aistrų našta“, „Mėnulis ir skatikas“, „Pyragai ir alus“, „Teatras“.

Iš anglų kalbos vertė Gražvydas KirvaitisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Santuoka iš išskaičiavimo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Santuoka iš išskaičiavimo", William Somerset Maugham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar William Somerset Maugham su knyga "Santuoka iš išskaičiavimo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Santuoka iš išskaičiavimo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Somerset Maugham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Santuoka iš išskaičiavimo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Santuoka iš išskaičiavimo" perkama kartu