0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šarangė varangė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šarangė varangė


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.45 SoldOut
Knygos "Šarangė varangė" aprašymas
Romo Sadausko apsakymai vaikams .

Kalėdiniame sveikinime senolis taip ir parašė: „Sušalę žvirbliai nuo stogo byra tiesiai Sargiui į nasrus, ir saldūninės kriaušės beigi slyvos, kurias taip mėgsti, šitos žiemos neatlaikys“. Pamena Saulius, skaitė tą kalėdinį senolio pasakojimą ir tiesiog akyse regėjo, kaip Sargis stovi prie savo būdos užlošęs galvą bei pražiojęs nasrus, kad net krūminiai dantys matyti, ir byra į juos – taigi tuos Sargio nasrus – vienas po kito it susiraukšlėję obuoliukai šaldyti žvirbliai nuo stogo.

  • Autorius: Romas Sadauskas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 110
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955341314

Parašykite atsiliepimą apie "Šarangė varangė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šarangė varangė, kurią skaitytojams dovanoja Romas Sadauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Sadauskas su knyga Šarangė varangė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šarangė varangė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Sadauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šarangė varangė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šarangė varangė" perkama kartu