-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šatrijos Ragana. Raštai, II tomas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.49 SoldOut

Knygos "Šatrijos Ragana. Raštai, II tomas" aprašymas

Antrajame Šatrijos Raganos "Raštų" tome spausdinami visi iki šiol žinomi rašytojos apsakymai, vaizdeliai, eilėraščiai proza bei kiti nedidelės apimties mulkiojo žanro rašinėliai. Kai kas spausdinama iš rankraščių pirmą kartą. Atskirą skyrių sudaro draminiai kūrinėliai, pjesės, vaidinimai. Tomo pabaigoje skelbiami rašytojos straipsniai ir esė apie literatūrą, dailę ir kitais klausimais.


  • Autorius: Šatrijos Ragana
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 808
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986093527

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šatrijos Ragana. Raštai, II tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šatrijos Ragana. Raštai, II tomas", Šatrijos Ragana. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Šatrijos Ragana su knyga "Šatrijos Ragana. Raštai, II tomas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šatrijos Ragana. Raštai, II tomas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šatrijos Ragana. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šatrijos Ragana. Raštai, II tomas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šatrijos Ragana. Raštai, II tomas" perkama kartu