0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Savarankiški ir kontroliniai matematikos darbai 7 kl.

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-01-11 jhgf

juokauju...:)

Savarankiški ir kontroliniai matematikos darbai 7 kl.


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Savarankiški ir kontroliniai matematikos darbai 7 kl." aprašymas

Leidinyje pateikiami keturių variantų savarankiški ir kontroliniai darbai, kurie atitinka 1998 m. "Matematikos" vadovėlio 7 klasei (aut.: N. Cibulskaitė, M. Stričkienė ir kt.) leidimą. Trys variantai yra vienodo sudėtingumo, o ketvirtasis yra skirtas moksleiviams, kuriems sunkiai sekasi matematika ( jis pažymėtas m raide). Moksleiviai gali iškart pasitikrinti savo gebėjimus, nes knygelės gale pateikiami atsakymai.


  • Autorius: Irena Jurčienė
  • Leidėjas: Saulabrolis
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 170
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-814-58-8

2010-01-11

juokauju...:)

2010-01-11

Per brangu...:(:(:(

Parašykite atsiliepimą apie "Savarankiški ir kontroliniai matematikos darbai 7 kl."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Savarankiški ir kontroliniai matematikos darbai 7 kl., kurią skaitytojams dovanoja Irena Jurčienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irena Jurčienė su knyga Savarankiški ir kontroliniai matematikos darbai 7 kl. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Savarankiški ir kontroliniai matematikos darbai 7 kl. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Jurčienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Savarankiški ir kontroliniai matematikos darbai 7 kl. palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Savarankiški ir kontroliniai matematikos darbai 7 kl." perkama kartu