0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Seksas prasideda galvoje

  • Nuolaida knygai -59%
Kaina internetu: 4,59 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 6.40 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Seksas prasideda galvoje


2021-06-30 4.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Seksas prasideda galvoje" aprašymas

Knyga „Seksas prasideda galvoje. 15 NLP technikų gundytojams ir gundytojoms“ - tai nuostabus suvedžiojimo vadovas, kuriame aprašomos lengvai pritaikomos, prieinamos ir veiksmingos NLP technikos. Jos padės jums susipažinti, flirtuoti, suvedžioti ir pereiti prie sekso kaip prie nepamirštamo nuotykio.

Galbūt manoma, kad seksas ir NLP - skirtingi dalykai. Bet taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Iš tikrųjų kiekviena pažintis - šablonų griovimas ir dalijimasis požiūriais, bet koks prisilietimas - jau santykių pradžia, išsiskyrimas - santykių pabaiga. Aišku, galima gyveni be NLP. Bet tada jums seksas bus nuobodus ir nereguliarus. Galima pragyventi ir be sekso. Bet kam Jums toks gyvenimas?


Iš rusų kalbos vertė Neringa Černiauskaitė

  • Autorius: Diana Balyko
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986573807

Parašykite atsiliepimą apie "Seksas prasideda galvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie seksą

Diana Balyko parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Seksas prasideda galvoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Seksas prasideda galvoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Seksas prasideda galvoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Seksas prasideda galvoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Diana Balyko tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Seksas prasideda galvoje" perkama kartu