TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 24.99 SoldOut

Knygos "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" aprašymas

2015-2016 m. archyvuose ir bibliotekose buvo renkamos, žvalgomosiose ekspedicijose tikslinamos ir pildomos žinios apie baltų religijos šventvietes Joniškio rajone.

Plačiam skaitytojų ratui skirtą leidinį "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" pradeda įvadas, jame nagrinėjami su šventviečių paieška, apsauga ir tyrimais susiję klausimai. Toliau aprašomos 225 vietos, skelbiamos jų geografinės padėties koordinatės, matavimai, daugelis archeologinių, istorinių, tautosakinių ir etnologinių žinių, 1780-1949 m. žemėlapių iškarpos, schemos ir nuotraukos.

"Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" - tai pirmasis toks išsamus Lietuvos šventviečių sąvadas, kuris tęsia autoriaus jau atliktus Žemaitijos (1998) ir Rytų Aukštaitijos (2006) šventviečių tyrinėjimus ir pradeda Žiemgalos šventvietėms skirtų leidinių rinktinę.

  • Autorius: Vykintas Vaitkevičius
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323426

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas", Vykintas Vaitkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vykintas Vaitkevičius su knyga "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vykintas Vaitkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" perkama kartu