0

Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas

Informacija

Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • ISBN ar kodas: 9789955323426

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" aprašymas
2015-2016 m. archyvuose ir bibliotekose buvo renkamos, žvalgomosiose ekspedicijose tikslinamos ir pildomos žinios apie baltų religijos šventvietes Joniškio rajone.

Plačiam skaitytojų ratui skirtą leidinį "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" pradeda įvadas, jame nagrinėjami su šventviečių paieška, apsauga ir tyrimais susiję klausimai. Toliau aprašomos 225 vietos, skelbiamos jų geografinės padėties koordinatės, matavimai, daugelis archeologinių, istorinių, tautosakinių ir etnologinių žinių, 1780-1949 m. žemėlapių iškarpos, schemos ir nuotraukos.

"Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" - tai pirmasis toks išsamus Lietuvos šventviečių sąvadas, kuris tęsia autoriaus jau atliktus Žemaitijos (1998) ir Rytų Aukštaitijos (2006) šventviečių tyrinėjimus ir pradeda Žiemgalos šventvietėms skirtų leidinių rinktinę.

Parašykite atsiliepimą apie "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas, kurią skaitytojams dovanoja Vykintas Vaitkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vykintas Vaitkevičius su knyga Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vykintas Vaitkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Senosios Lietuvos šventvietės: Joniškio rajonas" perkama kartu