Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sicilietiškos aistros (Jausmų egzotika)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.84 SoldOut

Knygos "Sicilietiškos aistros (Jausmų egzotika)" aprašymas

Princas Drakas Valentis ne veltui vadinamas Ledo princu. Savo atšiauriu elgesiu nuo aplinkinių jis ginasi lyg šarvais, ir jų niekas negali prakirsti... Išskyrus Aną Orsini. Ji – ne įprasta priešininkė, o sėkmingai dirbanti teisininkė su griežtu kostiumėliu ir žudančiais aukštakulniais. Tokie prieštaringi signalai Draką trikdo, erzina ir traukia... Jie skirtingose barikadų pusėse, bet miegamajame Drako aistra ištirpdo Anos priešiškumą. Abu supranta, kad žaidžia su ugnimi, bet atsispirti pagundai nebeįmanoma...

Pirmas dvilogijos Nuotakos Orsini romanas

  • Autorius: Sandra Marton
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 10,6 x 16,7, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094063404

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sicilietiškos aistros (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sicilietiškos aistros (Jausmų egzotika)", Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Marton su knyga "Sicilietiškos aistros (Jausmų egzotika)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sicilietiškos aistros (Jausmų egzotika)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sicilietiškos aistros (Jausmų egzotika)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sicilietiškos aistros (Jausmų egzotika)" perkama kartu