0

Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 1.20 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9789955736677

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą" aprašymas
"Gyventi į Paberžę atvykau 1990 m. ir gavau įpareigojimą rinkti medžiagą Šilingų dvare kuriamam 1863 metų sukilimo muziejui. Dirbdama šį darbą sulaukiau ir Tėvo Stanislovo patarimų bei paramos. 1993 m. muziejus atvėrė duris, dvidešimt metų jam vadovavau, padėdama ir Tėveliui: kai jis buvo iškeltas į Dotnuvą, reikėjo prižiūrėti jo įkurtą bažnytinio meno ir senovinių daiktų muziejų, priimti atvykstančiuosius, vesti ekskursijas ir kt.
Tėvas Stanislovas atvykdavo dažnai, o sekmadieniais aukodavo šv. Mišias ir Dotnuvoje, ir Paberžėje. Su visais spėdavo pabendrauti, surengti vieną kitą ekskursiją, patarti sielovados ir kitais klausimais. Visą tą laiką jį akylai stebėjau. Tokios asmenybės niekada iki tol nebuvau sutikusi, todėl kiekvieną jo pamokymą, patarimą man ir kitiems žmonėms priėmiau kaip didžiausią dovaną. Daugelis jo išminties krislų tarsi „užsirakino" mano atmintyje. Ir šiandien, vesdama ekskursijas Paberžės svečiams, daliju Tėvelio skleistą gyvenimo patirtį ir išmintį. Si knygelė ir gimė jų prašymu visa tai užrašyti."

Autorė

Parašykite atsiliepimą apie "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą, kurią skaitytojams dovanoja Regina Galvanauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Regina Galvanauskienė su knyga Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Galvanauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą" perkama kartu