⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą" aprašymas

"Gyventi į Paberžę atvykau 1990 m. ir gavau įpareigojimą rinkti medžiagą Šilingų dvare kuriamam 1863 metų sukilimo muziejui. Dirbdama šį darbą sulaukiau ir Tėvo Stanislovo patarimų bei paramos. 1993 m. muziejus atvėrė duris, dvidešimt metų jam vadovavau, padėdama ir Tėveliui: kai jis buvo iškeltas į Dotnuvą, reikėjo prižiūrėti jo įkurtą bažnytinio meno ir senovinių daiktų muziejų, priimti atvykstančiuosius, vesti ekskursijas ir kt.
Tėvas Stanislovas atvykdavo dažnai, o sekmadieniais aukodavo šv. Mišias ir Dotnuvoje, ir Paberžėje. Su visais spėdavo pabendrauti, surengti vieną kitą ekskursiją, patarti sielovados ir kitais klausimais. Visą tą laiką jį akylai stebėjau. Tokios asmenybės niekada iki tol nebuvau sutikusi, todėl kiekvieną jo pamokymą, patarimą man ir kitiems žmonėms priėmiau kaip didžiausią dovaną. Daugelis jo išminties krislų tarsi „užsirakino" mano atmintyje. Ir šiandien, vesdama ekskursijas Paberžės svečiams, daliju Tėvelio skleistą gyvenimo patirtį ir išmintį. Si knygelė ir gimė jų prašymu visa tai užrašyti."

Autorė


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą", Regina Galvanauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Regina Galvanauskienė su knyga "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Galvanauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą" perkama kartu